Outlander – nowe twarze w obsadzie serialu

Nowe nazwiska pojawiają się w obsadzie trzeciego sezonu Outlandera. Lauren Lyle zagra Marsali, czyli córkę Laoghaire. Młoda dziewczyna ma buntowniczy i romantyczny charakter. Wie, czego chce i do tego dąży, niezależnie od skutków. Oprócz tego, zobaczymy dorosłego Fergusona, czyli chłopca, którym Jamie i Claire zaopiekowali się w Paryżu. W tej roli César Domboy. 

Trzeci sezon serialu oparty będzie na książce Podróżniczka, która rozpoczyna się, kiedy Claire przenosi się do 1948 roku. Skupi się przede wszystkim na tym, jak kobieta poradzi sobie z otaczającą ją rzeczywistością, byciem w ciąży i życiem z pierwszym mężem, Frankiem. W tym samym czasie, w XVIII wieku Jamie zmierzy się ze skutkami bitwy pod Culloden i stratą Claire. 

Zobacz również: Sherlock zakończy się po 4. sezonie?

Outlander jest ekranizacją serii książek Diany Gabaldon. Fabuła serialu prowadzona jest na dwóch równoległych planach czasowych. Główną bohaterką jest Claire (Caitriona Balfe), która była sanitariuszką podczas II wojny światowej. Niespodziewanie przenosi się w przeszłość, do roku 1743. Znajdzie się w samym środku konfliktu brytyjsko-szkockiego i za sprawą Jamiego (Sam Heughan), stanie po stronie tych drugich. Pierwszy sezon serialu Outlander zdobył trzy nominacje do Złotych Globów. Trzeci sezon zadebiutuje w 2017 roku. W Polsce serial ukazał się na antenie AXN White, ale jeszcze nie ma informacji o kontynuacji emisji.

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia oraz zdjęcia: materiały prasowe 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?