Pamiętniki wampirów – plakat 8. sezonu zdradza spoilery?

Stacja The CW opublikowała nowy plakat finałowego sezonu serialu Pamiętniki wampirów, który dziś debiutuje w amerykańskiej telewizji. Na plakacie zauważyć możemy trumnę, w której prawdopodobnie spoczywa Elena. Na drugim planie widzimy bohaterów Alerica i Matta co wskazywać może na ich mniejszy udział w finałowej serii. Co tak naprawdę przydarzy się bohaterom w nadchodzących odcinkach? O tym przekonamy się już niebawem!

The Vampire Diaries Season 8

Zobacz również: Pamiętniki wampirów – pierwsza zapowiedź finałowego sezonu

Pamiętniki wampirów to składająca się z ośmiu sezonów historia z elementami horroru, romansu i fantasy. Jest to opowieść dwóch braci – wampirów, którzy po powrocie do rodzinnych stron poznają nastolatkę niezwykle podobną do wampirzycy odpowiedzialnej za ich przemianę. W obsadzie: Paul Wesley, Ian Somerhalder, Kat Graham, Candice King, Zach Roerig i inni.

Pierwszy odcinek 8. sezonu debiutuje już dziś!

źródło: TVLine.com  / ilustracja wprowadzenia: The CW

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?