Andor – Forest Whitaker powróci jako Saw Gerrera w serialu Disney+!

Andor, jedna z wielu nadchodzących produkcji z uniwersum Gwiezdnych Wojen, trafi na platformę Disney+ w 2022 roku. Niedawno do obsady dołączył Robert Emms, a dzisiaj dowiadujemy się o kolejnym nabytku serialu!

Wspomnianym nabytkiem serialu Andor jest Forest Whitaker, który powróci do roli Saw Gerrery z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie! Informacja ta została ujawniona, nie przez Lucasfilm czy Disney, ale przez Stellana Skarsgårda, członka obsady serialu, podczas rozmowy ze szwedzką stacją radiową Sverige Radio. Aktor wspomniał, że dzielił kilka „ciekawych scen” z Whitakerem, oraz że przynajmniej dwie z nich były „dobre”.

Andor - Forest Whitaker powróci jako Saw Gerrera w serialu Disney+!

Kadr z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, Disney

Zobacz również: The Mandalorian – zdjęcia do sezonu 3. ruszą jeszcze w tym roku?

Produkcja będzie rozgrywać się pięć lat przed bitwą o Yavin (5BBY) – czyli siłą rzeczy także i filmu Łotr 1, którego finał miał w końcu miejsce tuż przed początkiem Nowej nadziei. Przekonamy się zatem, jak bardzo w powijakach znajdowała się wtedy Rebelia. Andor najpewniej będzie szpiegowską produkcją, koncentrującą się na motywie wczesnej siatki szpiegowskiego Rebelii i życiu w konspiracji Cassiana Andora. Głównym reżyserem projektu został Toby Haynes. Seria będzie się składać z 12 epizodów. Ponadto na stołku reżyserskim zasiądą również Ben Caron oraz Susanna White. Z kolei scenariuszem zajmą się Stephen Schiff i Tony Gilroy.

Premiera serialu Andor planowana jest na 2022 rok. Produkcja trafi na platformę streamingową Disney+.


Źródło: Sverige Radio, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?