Advertisement
Advertisement

Baby Yoda vs. Darth Sidious, czyli szaleństwo na punkcie gwiazdki The Mandalorian

The Mandalorian zyskuje coraz to większą popularność. Jednym z ciekawych jej przejawów jest niespodziewany uroczy towarzysz głównego bohatera.

Memów zebrało się już całkiem sporo, kwestią czasu pozostało zatem zamieszczenie przez któregoś z fanów wideo przerabiających jakiś starszy film z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Na pierwszy ogień poszła zamykająca prequel trilogy Zemsta Sithów. A konkretnie – scena w sali tronowej Imperatora Palpatine’a a.k.a. Dartha Sidiousa. To dość prosta wymiana, ale trzeba przyznać, że całkiem zabawna.

Zobacz również: The Mandalorian – poznaliśmy opisy 4,5 i 6 rozdziału!

The Mandalorian na platformie Disney+ pojawił się 12 listopada. Główną rolę gra łowca nagród z tytułowego ludu wojowników kierujących się specyficznym kodeksem. Postać grana przez Pascala będzie trzecim przedstawicielem Mandalorian, który pojawia się w głównej serii Gwiezdnych Wojen. Poprzednio mogliśmy poznać Jango i Boba Fetta. A kolejny rozdział tej historii pojawi się już 29 listopada.

Źródło i lustracja wprowadzenia: Youtube

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?