Black Lightning – 4. sezon będzie ostatnim

Stacja The CW w piątek ogłosiła, że serial Black Lightning zakończy się na nadchodzącym czwartym sezonie.

Serial o Jeffersonie Pierce emitowany od stycznia 2018r. zmierza ku końcowi. Pomimo dobrego odbioru i pozytywnych opinii na temat trzeciego sezonu, producenci podjęli decyzję o zakończeniu historii o superbohaterze. Będzie to druga produkcja na podstawie komiksów DC Comics od stacji The CW, która zakończy emisję w przyszłym roku, gdyż niedawno poinformowano o zakończeniu Supergirl.

kadr z serialu Black Lightning

kadr z serialu Black Lightning

Zobacz również: Supergirl – 6. sezon zakończy całą serię

Ogłoszenie nadeszło razem z informacją o planowanym spinn-offie serialu, zatytułowanym Painkiller z Jordanem Callowayem ponownie wcielającym się w tytułową rolę. Jeden z odcinków 4. sezonu Black Lightning będzie odcinkiem pilotażowym dla potencjalnie nowego serialu.  Scenarzystą, reżyserem i producentem wykonawczym zostanie Salim Akil.

Black Lightning opowiada historię Jeffersona Pierce’a (Cress Williams) zmagającego się z tajemnicą. Jest ojcem dwóch córek i dyrektorem szkoły średniej będącej schronieniem dla młodych ludzi, których sąsiedztwo cierpi z powodu wojen gangów. Jednak w przeszłości, Pierce był zgoła innym człowiekiem. Otrzymał dar umożliwiający mu kontrolowanie elektryczności i wykorzystywał to do ochrony ulic swojego rodzinnego miasta jako Black Lightning. Widząc jednak, jak wiele szkód wyrządził nie tylko otoczeniu, lecz swojej najbliższej rodzinie, postanowił porzucić dotychczasową działalność. Gdy dochodzi do wzrostu korupcji i zwiększenia aktywności lokalnego gangu, postanawia na nowo obudzić w sobie superbohatera.


Źródło: deadline.com /Ilustracja wprowadzenia: The CW

Fanka Batmana, fantastyki, horroru i dobrych kryminałów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?