Chilling Adventures of Sabrina – teledysk promujący 3. sezon!

Dopiero co pokazaliśmy plakat tego zaskakująco wręcz popularnego serialu, a już pojawia się kolejna atrakcja dla fanów.

Teraz, nim pojawi się trzecia odsłona Chilling Adventures of Sabrina, można rzucić okiem na dobrze zmontowany teledysk z chwytliwą piosenką. Netflix ponownie pokazał, jak promuje się seriale.

Oficjalny opis poprzedniego – 2. sezonu: Zło czai się tuż obok, a Sabrina znów miesza. Zapisawszy swoje imię w Księdzie Bestii, Sabrina szamocze się między światem śmiertelników a swoją nową mroczną naturą. W drugiej części serialu na Sabrinę czekają nowe wyzwania, między innym wybór między znanym śmiertelnikiem Harveyem Kinkle’em a ponętnym czarownikiem Nicholasem Scratchem. Choć jest zaprzysiężona Księciu Ciemności, to nie znaczy, że nie ma ochoty rozpętać małego piekiełka.

Zobacz również: Najlepsze thrillery 2019 roku! Ranking aktualizowany!

W obsadzie znajdują się: Kiernan Shipka, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Ross Lynch i Bronson Pinchot.

Źródło: Youtube / ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?