Cobra Kai – pojawił się szczery zwiastun serialu!

Ostatnio pojawił się wreszcie 3. sezon Cobra Kai, prawdopodobnie przedostatnia odsłona jednej z największych serialowych niespodzianek ostatnich lat. I choć ma ona wiele zalet, posiada pewne zabawne absurdy, z których się można pośmiać.

Wykorzystują to rzecz jasna panowie ze Screen Junkies, tworząc niespełna 10-minutowy szczery zwiastun. Oczywiście nie musimy specjalnie podkreślać, że materiał zawiera od groma spoilerów z każdego sezonu. Jeśli zatem jesteście na bieżąco, warto rzucić okiem:

Cobra Kai to kontynuacja serii filmów z 1980 roku The Karate Kid. W rolach głównych występują Ralph Macchio i William Zabka. Poza nimi w obsadzie można zobaczyć takich aktorów jak Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Mary Mouser, Jacob Bertrand, Gianni Decenzo czy Peyton List.

Serial został napisany i wyprodukowany przez Josha Healda, Jona Hurwitza i Haydena Schlossberga. Producentami wykonawczymi są Will Smith, James Lassiter i Caleeb Pinkett.

Pierwsze dwa sezony serialu miały premierę na YouTube Premium. Dopiero później wylądowały na platformie Netflix. Od 3. sezonu to Netflix zajmuje się produkcją i planuje stworzyć także 4. część serii.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?