Cztery wesela i pogrzeb – nowa serialowa komedia romantyczna już wkrótce na HBO GO

Czworo przyjaciół z Ameryki spotyka się po kilku latach na weselu w Londynie. Po niespodziewanej wolcie przed ołtarzem, życie wszystkich bohaterów zmienia się diametralnie.Cztery wesela i pogrzeb to serial komediowy nawiązujący do hitu filmowego z lat 90.Premiera produkcjizaplanowana została na 1 grudnia w HBO GO. W HBO3 serial premierowo wyemitowany zostanie jako sylwestrowy maraton.

Maya (Nathalie Emmanuel), młoda dyrektorka ds. komunikacji, pracuje na rzecz kampanii senatorskiej w Nowym Jorku. Kiedy pewnego dnia dziewczyna otrzymuje zaproszenie na ślub od swojej koleżanki ze szkoły, obecnie mieszkającej w Londynie, postanawia zostawić za sobą zarówno swoje życie zawodowe, jak iprywatne, i rusza w podróż do Anglii. Tam ponownie nawiązuje kontakt ze starymi przyjaciółmi i niespodziewanie zostaje rzucona w sam środek ich osobistych kryzysów. Wszystkich bohaterów czeka burzliwy rok, podczas którego znajdą nową miłość i poznają ból rozstania. W serialu zobaczymy, jak zaczynają i kończą się związki, miłość rodzi się i wypala, będziemy świadkami pewnego politycznego skandalu i poznamy kulisy londyńskiego życia towarzyskiego. Naturalnie nie zabraknie w nim także tytułowych czterech wesel i…. pogrzebu.

Zobacz również: Wyciekły szkice koncepcyjne planety z filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

W serialu Cztery wesela i pogrzebwystępują: Nathalie Emmanuel  (serial HBO Gra o tron, filmy Więzień labiryntu), NikeshPatel (serial Indian Summers, Artemis Fowl),John Reynolds (serial StrangerThings), RebeccaRittenhouse (Pewnego razu… w Hollywood), Brandon Mychal Smith (Najbardziej znienawidzona kobieta Ameryki), a także Andie MacDowell (Seks, kłamstwa i kasety wideo) oraz Dermot Mulroney (Mój chłopak się żeni).

Obowiązki producentów wykonawczych pełnili MindyKaling, Tracey Wigfield, Richard Curtis, Jonathan Prince, Matt Warburton, Howard Klein z 3Arts Entertainment, Charlie Grandy, TristramShapeerooraz Charles McDougall (odcinki 1 oraz 2).Serial wyprodukowany został przez MGM Televisionoraz Universal Television.

Premiera serialu Cztery wesela i pogrzeb (FourWeddings and A Funeral)zaplanowana została na 1 grudnia w HBO GO.Tego dnia do serwisu dodany zostanie cały sezon produkcji. Premiera na antenie HBO3 odbędzie się 31 grudnia w postaci sylwestrowego maratonu od godziny 20:00. Serial liczy 10 odcinków.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?