David Duchovny wystąpi w adaptacji własnej książki

David Duchovny zagra w serialu będącym adaptacją jego ostatniej książki – Truly Like Lightning. Produkcję dla stacji Showtime przygotują wraz z aktorem twórcy Sokoła z masłem orzechowym.

David Duchovny napisze wspólnie z Tylerem Nilsonem i Michaelem Schwartzem scenariusz serialu, który będzie adaptacją wydanej niedawno książki. Twórcy Sokoła z masłem orzechowym staną za kamerą projektu. Cała trójka zajmie się także produkcją. Aktor zdradził, że jest podekscytowany możliwością pracy dla Showtime i nie może się doczekać współpracy z Nilsonem i Schwartzem.

Zobacz również: Seth Rogen wystąpi w najnowszym filmie Stevena Spielberga

Truly Like Lightning opowiada historię Bronsona Powersa, byłego hollywoodzkiego kaskadera, i jego licznej rodziny: trzech żon i dziesięciorga dzieci. Bohaterowie wiodą życie z dala od cywilizacji. Jednak ich spokój przerywa bezwzględny deweloper. Mężczyzna próbuje zmusić bohaterów do opuszczenia swojej ziemi i powrotu do pokus i nowoczesności Ameryki XXI wieku. Książka porusza tematy związane z rodziną, religią, seksem, chciwością i ludzką naturą.

David Duchovny znany jest głównie z ról w Z Archiwum X, w którym stworzył niezapomniany duet z Gillian Anderson, oraz w Californication. Ostatnio wystąpił w filmie Szkoła Czarownic: Dziedzictwo. Aktor obecnie pracuje nad komedią Judda Appatowa The Bubble i przygotowuje swoją trzecią płytę, która ma się ukazać w tym roku.

 


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?