Drugi sezon Euforii jeszcze w 2021 roku?

W sierpniu 2021 roku miną dwa lata od finału pierwszego sezonu Euforii. Prace nad drugim sezonem pokrzyżowała pandemia. Być może uda się jednak zrealizować kontynuację jeszcze w tym roku.

By umilić fanom oczekiwanie na drugi sezon Euforii, twórcy stworzyli dwa odcinki specjalne, czyli Trouble Don’t Last AlwaysF*ck Anyone Who’s Not A Sea Blob. Oba nagrane zostały z zachowaniem obostrzeń związanych z pandemią. Pierwszy opowiada o głównej bohaterce Rue (Zendaya), a drugi o Jules (Hunter Schafer). Akcja odcinków rozgrywa się w czasie Bożego Narodzenia.

Zobacz również: Euforia: F*ck Anyone Who’s Not A Sea Blob – recenzja drugiego odcinka specjalnego

Sam Levinson, czyli twórca i reżyser Euforii promuje teraz swój nadchodzący film Malcolm i Marie. Co ciekawe, w roli głównej w produkcji, tak samo jak w Euforii, wystąpi Zendaya. W wywiadzie udzielonym IndieWire Levinson powiedział, że planuje rozpocząć kręcenie drugiego sezonu serialu pod koniec marca. Stwierdził też, że jego celem jest wypuszczenie odcinków jeszcze w tym roku. Premiera miałaby odbyć się na HBO jeszcze przed końcem grudnia.

Euforia: Trouble Don't Last Always – recenzja pierwszego odcinka specjalnego

Fot. kadr z Euforia: Trouble Don’t Last Always

Zobacz również: Malcolm i Marie – pierwszy zwiastun filmu od twórcy Euforii!

Marcowa data rozpoczęcia produkcji oznacza, że prace nad ​​sezonem wystartują dokładnie rok później niż planowano. Twórcy mieli bowiem wejść na plan w marcu 2020 roku.

Film Levinsona i Zendayi Malcolm i Marie zadebiutuje 5 lutego 2021 roku na Netfliksie. W roli głównej obok Zendayi pojawi się John David Washington.


Źródło: IndieWire / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Euforia

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?