Elite – tajemnicze morderstwo na terenie uczelni? Zwiastun nowej serii Netflixa!

Platforma Netflix udostępniła zwiastun serii zatytułowanej Elite. Jest to hiszpański, oryginalny thriller, w którym trójka dzieciaków z klasy robotniczej dostaje się do jednej z najbardziej renomowanych i elitarnych szkół wyższych w swoim kraju! Mowa tutaj o Las Encinas. Niestety, niedługo potem jeden z uczniów zostaje zamordowany…

Zobacz również: Mandy – wściekły Nicholas Cage w morderczym szale! Japoński zwiastun!

W Elite Las Encinas to najbardziej ekskluzywna szkoła wyższa w całym kraju. Do to niej trafiają dzieci z elitarnych rodzin. Po trzęsieniu ziemi, w którego wyniku zniszczeniu uległa placówka edukacyjna trójki nastolatków z klasy robotniczej, na drodze wyjątku dostają oni możliwość studiowaniu wśród murów wspomnianej na początki uczelni. Zderzenie tych, co posiadają wszystko, z tymi, którzy nie mają nic do stracenia, tworzy idealną wręcz burzę, kończącą się morderstwem. Kto popełnił zbrodnię?

Gwiazdami serii są: María Pedraza, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper i Danna Paola.

Elite stworzyli Darío Madrona i Carlos Montero. Obaj są jej scenarzystami. Z kolei Ramón Salazar oraz Dani de la Orden zostali reżyserami projektu. Elite będzie dostępny globalnie na platformie streamingowej Netflix już od 5 października 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?