Gina Carano nie pojawi się już w Gwiezdnych Wojnach!

Gina Carano została zwolniona z Lucasfilmu, a co za tym idzie wyrzucona z obsady The Mandalorian. Powodem jej kontrowersyjne wypowiedzi w mediach społecznościowych.

Firma Disney i podmioty zależne każdego dnia podpisują umowy z wieloma osobami. Każdego dnia dowiadujemy się o zatrudnianiu i dołączaniu kolejnych członków do ekipy nadchodzących dzieł. Jeżeli jednak umowa zostanie zawarta, to też musi kiedyś zostać rozwiązana. I chodź najczęściej dochodzi do tego w pokojowy sposób, przy neutralnych bądź pozytywnych emocja z obu stron, to nie jest tak w tym wypadku. I na pewno nie tak koniec współpracy wyobrażała sobie aktorka Gina Carano i jej fani, a także sam Lucasfilm.
Firma stworzona przez Georga Lucasa dnia wczorajszego wystosowała następujące oświadczenie:

Gina Carana nie jest obecnie zatrudniona przez Lucasfilm i nie ma żadnych planów, aby miało to się w przyszłości zmienić. Niemniej jednak jej posty z mediów społecznościowych obmawiające ludzi za ich kulturalne i religijne tożsamości są odrażające i niedopuszczalne.

Oznacza to, że aktorka została zwolniona za udostępnianie i promowanie swoich i cudzych kontrowersyjnych wypowiedzi w mediach społecznościowych . Gwoździem do trumny mógł być przekazany dalej przez aktorkę tekst w którym porównane zostało, współczesne negatywne podejście do osób o innych poglądach politycznych, do terroru jakim Niemcy potraktowali naród Żydowski w ubiegłym stuleciu. Gina Carano już nie pierwszy raz naraziła się opinii publicznej, poprzez swoje poglądy. Od jakiegoś czasu w internecie zaczął pojawiać się hasztag #FireGinaCarano.  Fani aktorki stworzyli następującą odpowiedź: #WeLoveGinaCarano. Były to więc tylko w miarę niegroźne przepychanki słowne w mediach społecznościowych. Teraz jednak sprawa stała się poważniejsza.

Zobacz również: 5 tajemnic z produkcji 2 sezonu The Mandalorian!

fot. kadr z serialu The Mandalorian

Przypomnijmy, że zbliża się serial w którym Cara Diune (czyli bohaterka Giny Carano w uniwersum Gwiezdnych Wojen) możliwe, że miała mieć ważna rolę. Rebeliantka była również istotna w poprzednich sezonach serialu The Mandalorian. Co się więc z nią stanie w uniwersum? Na razie nie wiadomo.


Źródło: Deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?