Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów – zakulisowe wideo o powrocie Raya Parka w 7. sezonie

Siódma i zarazem finałowa odsłona Wojen Klonów zdecydowanie była daleka od ideału. Miała jednak momenty, które można uważać za jedne z lepszych w serii.

Chodzi oczywiście o bitwę o Mandalore oraz wieńczące je starcie Ahsoki z Maulem. Disney udostępnił z kolei zakulisowe materiały przedstawiające powrót po latach Raya Parka. Właśnie zatrudnienie go przyczyniło się do tego, że mogliśmy sobie przypomnieć jego ruchy z Mrocznego Widma.

Zobacz również: Najlepsze filmy fantasy 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Serial Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów zadebiutował w 2008 roku i przedstawiała wydarzenia dziejące się pomiędzy Atakiem Klonów Zemstą Sithów. Mogliśmy zatem zobaczyć w nim Anakina Skywalkera, Obi-Wana Kenobiego czy też Padme Amidalę, a także poznać całkiem nowych bohaterów jak padawanka Ahsoka Tano oraz Kapitan Rex. Kiedy Disney przejął markę Gwiezdnych Wojen serial został anulowany, a w jego miejsce wprowadzono Star Wars: Rebels. Teraz po pięciu latach serial powraca, a jego nowy sezon ma liczyć 12 odcinków.

Premiera 7. sezonu miała miejsce 21 lutego.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?