Advertisement
Advertisement

Hawkeye – nowe zdjęcia z planu sugerują skok w przyszłość

Z dnia na dzień otrzymujemy nowe wiadomości co do serialu Hawkeye. Hailee Steinfeld zagra Kate Bishop, Florence Pugh ponownie wcieli się w rolę Yeleny Belovej, a Tony Dalton znany z serialu Zadzwoń do Saula, zagra Swordsmana. Tym razem zdjęcia z planu ujawniają nam, że akcja serialu może dziać się w 2025 roku.

Kolejne zdjęcia z planu, kolejne informacje na temat serialu Disney+. Fanów MCU czeka kolejny skok w przyszłość. Trzeba jednak pamiętać, że akcja filmu Avengers: Koniec gry miała miejsce w 2023 roku, dlatego więc skok w przyszłość będzie wynosił około 2 lata. Jest to całkiem duży kawałek czasu, wiele rzeczy mogło się wydarzyć w tym okresie. Na ten moment nie wiadomo jednak jaki wpływ na postacie czy fabułę serialu, będzie miała ta luka. Poniżej możecie znaleźć kilka zdjęć z planu, które zdradzają przyszłościowe umiejscowienie akcji serialu.

Zobacz również: Hawkeye – nowi aktorzy w obsadzie. ​​Echo i Swordsman w serialu Disney +!

O fabule Hawkeye na razie wiadomo, że jej rdzeniem ma być przygotowywanie przez tytułowego bohatera swojej następczyni – Kate Bishop.

Scenariusz do serialu Hawkeye stworzył Jonathan Igla, twórca serialu Mad Men mający na swoim koncie także historie do pierwszych odcinków takich produkcji jak: Zagrywka i Sorry for Your Loss z Elizabeth Olsen. Za odcinki pierwszego sezonu serialu Hawkeye odpowiadać ma przynajmniej trzech reżyserów. Kontrakt z Marvelem podpisali już Amber Finlayson i Katie Ellwood, duet reżyserski pracujący ostatnio przy serialu WielkaKidding, a także Troop Zero. Trzecim zatrudnionym reżyserem okazał się Rhys Thomas pracujący przy programie rozrywkowym Saturday Night Live, serialu Towarzysz detektyw oraz filmie Staten Island Summer.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: zdjęcie z planu Hawkeye

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?