Heels – pierwszy zwiastun serialu i data premiery!

Stacja STARZ udostępniła pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu Heels, który będzie opowiadał o amerykańskim wrestlingu. W rolach głównych występują Stephen Amell i Aleksander Ludwig.

Heels skupia się na rodzinie zajmującej się wrestlingiem. Zwiastun serialu stacji STARZ ukazuje pierwsze spojrzenie na rywalizację pomiędzy braćmi, którzy walczą na ringu o zachowanie spuścizny zmarłego ojca. Stephen Amell wciela się w rolę Jacka Spade, zawodnika lokalnego klubu wrestlingowego DWL i nemezis swojego brata Ace’a, którego odgrywa Aleksander Ludwig.

Serial został zatytułowany Heels ze względu na termin znany w świecie wrestlingu. The Heel jest zawodnikiem z tendencją do oszukiwania i łamania zasad. Często również znienawidzonym przez publiczność. Amellowi powierzono rolę The Heel, który poza ringiem jest kochającym mężem i ojcem, a jako wrestler wzbudza nienawiść wśród rywali i publiczności. Będzie to pierwsza główna rola Stephena Amella od zakończenia Arrow oraz nowa serialowa rola dla Alexandra Ludwiga od zakończenia Wikingów.

Zobacz również: Kolejny szalony zwiastun 5 sezonu Ricka i Morty’ego!

W Heels wystąpią również Mary McCormack, Kelli Berglund, Allen Maldonado, Chris Bauer, Robby Ramos i James Harrison. Za scenariusz odpowiada Michael Waldron, który pracuje także nad serialem Loki, natomiast showrunnerem produkcji został Mike O’Malley. Premiera serialu w stacji STARZ odbędzie się 15 sierpnia.


Źródło:cbr.com/ Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna serialu Heels

Fanka Batmana, fantastyki, horroru i dobrych kryminałów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?