Helstrom – już dziś nowy odcinek serialu

Już dziś na FOX Polska kolejny epizod serialu Helstrom.

Inspirowany postaciami z komiksów Marvela serial Helstrom przyniesie widzom sporo emocji. Stworzony przez Paula Zbyszewskiego serial skupia się na losach rodzeństwa Daimona (Tom Austen) i Any Helstromów (Sydney Lemmon), którzy ścigają najgorszych przedstawicieli ludzkości. Rodzeństwo obdarzone jest niezwykłymi umiejętnościami, które pomagają w tropieniu złoczyńców. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że Daimon i Ana są dziećmi groźnego seryjnego zabójcy, a ich matka od 20 lat przebywa na oddziale zamkniętym w szpitalu, po tym jak dowiedziała się, kim był ojciec jej dzieci. Daimon i Ana nie przejawiają jednak skłonności do zła i swoje umiejętności wykorzystują w trosce o ludzkość. Daimon na co dzień jest profesorem antropologii, a jego siostra Ana prowadzi dom aukcyjny. Obydwoje jednak znacznie bardziej od swoich codziennych zobowiązań wolą walkę ze złem.

Serial Helstrom to bez wątpienia jedna z najmroczniejszych historii Marvela, łącząca horror z wartką akcją opowieść o dysfunkcyjnej rodzinie, idealnie skrojona na długie listopadowe wieczory.

W serialu występują: Tom Austen jako Daimon Helstrom, Sydney Lemmon jako Ana Helstrom, Elizabeth Marvel jako Victoria Helstrom, Robert Wisdom jako Stróż, June Carryl jako Louise Hastings, Ariana Guerra jako Gabriella Rossetti oraz Alain Uy jako Chris Yen.

Następny odcinek serialu o niezwykłym rodzeństwie, ich piekielnych przygodach i rodzinnych demonach już dzisiaj o godzinie 22:00 tylko w FOX!

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?