Jessica Jones – początek zdjęć do 3. sezonu już w tym tygodniu!

Choć Disney szykuje własną stację streamingową, Netflix ewidentnie nie ma zamiaru odpuszczać ofensywy ze swoimi superbohaterskimi pozycjami. Zaraz po naprawdę dobrym odbiorze 2. sezonu Luke’a Cage’a oficjalnie ogłoszono start zdjęć trzeciej serii Jessiki Jones.

Nie mamy jeszcze oczywiście żadnych szczegółów dotyczących treści 3. sezonu, jednak pierwsze ujęcia kręcone będą na pewno już jutro. Wiemy też, że zdjęcia zostaną zakończone najprawdopodobniej 7 grudnia. To daje nam typowy, 6-miesięczny okres filmowania, którego owocami będzie 13 odcinków nowej serii.

Kadr z serialu Jessica Jones

Kadr z serialu Jessica Jones

Zobacz również: Luke Cage – przedpremierowa recenzja 2. sezonu

Tym samym Jessica Jones dołączy do Punishera, jeżeli chodzi o netflixowe produkcje Marvela będące w trakcie przygotowań. Poza oczywiście Krysten Ritter w tytułowej roli, na pewno możemy spodziewać się powrotu Rachael Taylor (Trish Walker), Eka Darville’a (Malcolm) oraz Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth). Zapewne w najbliższym czasie wypłyną pierwsze spekulacje związane z nowymi postaciami.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?