Advertisement
Advertisement

Już dziś premiera 4. sezonu 9-1-1!

Po wczorajszej premierze kolejnej części 10. sezonu The Walking Dead pora na premierę czwartej odsłony 9-1-1.

W czwartym sezonie „9-1-1” dojdzie do katastrofy, jakiej Hollywood jeszcze nie widziało! Potężna tama blokująca jezioro w pobliżu Los Angeles pęknie i sprawi, że służby ratunkowe będą musiały stawić czoła lawinie błotnej, która spowoduje chaos i zagrozi słynnemu na całym świecie punktowi widokowemu. W międzyczasie strażacy z zastępu 118 ruszą na pomoc pasażerom autobusu, który w wyniku niebezpiecznego wypadku utknął w budynku kilkanaście metrów nad ziemią. W życiu osobistym bohaterów również czekać będą niespodzianki. Athena (Angela Bassett) jest zdeterminowana, by przemóc urazy fizyczne i emocjonalne i powrócić do czynnej służby. Maddie (Jennifer Love Hewitt) i Howie (Kenneth Choi) przygotowują się na narodziny swojego pierwszego dziecka, co nie jest łatwe z powodu pandemii. Henrietta (Aisha Hinds) zaczyna zajęcia w szkole medycznej, a Buckley (Oliver Stark) zgłębiając swoją przeszłość, odkrywa szokujący rodzinny sekret. W czwartym sezonie będzie się działo!

W serialu występują Angela Bassett jako Athena Grant, Peter Krause jako Bobby Nash, Jennifer Love Hewitt jako Maddie Kendall, Oliver Stark jako Evan Buckley, Aisha Hinds jako Henrietta Wilson, Kenneth Choi jako Howie Han, Ryan Guzman jako Eddie Diaz oraz Rockmond Dunbar jako Michael Grant.
O tym, jak strażacy z zastępu 118 poradzą sobie z lawiną błotną zagrażającą mieszkańcom Los Angeles, dowiemy się już dziś o godzinie 21:05 – tylko na kanale FOX!

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?