Lupin – zapowiedź 2. sezonu serialu Netflixa!

W styczniu na Netfliksie zadebiutował 1. sezon francuskiego serialu Lupin. Produkcja od początku cieszy się ogromną popularnością, więc na ogłoszenie 2. części nie trzeba było długo czekać!

Lupin opowiada historię Assana Diopa obmyślającego zemstę na zamożnej rodzinie, która wyrządziła niesprawiedliwość jego ojcu. W roli głównej występuje Omar Sy. Netflix opublikował właśnie zapowiedź kolejnego sezonu.

Jak czytamy w opisie:

Żądza zemsty na Hubercie Pellegrinim rozbiła rodzinę Assane’a. Teraz przyparty do muru Assane musi opracować nowy, bardzo ryzykowny plan. Część 2 serialu Lupin już wkrótce. Tylko na Netflix.

Zobacz również: Najlepsze seriale Netflix 2020! Ranking aktualizowany!

Dokładna data premiery nie jest zatem znana, bowiem Netflix ogłosił jedynie, że będzie to „lato 2021”, ale już dziś możemy oglądać zapowiedź nadchodzącej produkcji.


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Lupin

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?