Mark Hamill ponownie dziękuje za możliwość powrotu do roli!

Mark Hamill postanowił odpowiedzieć na podziękowania reżysera ostatniego odcinka The Mandalorian, w którym to aktor miał możliwość się pojawić.

Jakiś czas temu informowałem o podziękowaniach, jakie Mark Hamill skierował do twórców serialu w związku z jego powrotem do roli Luka Skywalkera. Teraz aktor postanowił odpowiedzieć na Tweeta, który zamieścił Peyton Reed. Jest to reżyser ostatniego odcinka drugiego sezonu The Mandalorian w którym to pojawia się postać znanego Jedi. Praca na planie The Mandalorian była spełnieniem marzeń dla wielu, czy to reżyserów, czy aktorów, ale także reszty ekipy. W związku z tym udostępniają oni w mediach społecznościowych podziękowania, za niesamowite chwile spędzone podczas produkcji serialu. Na jeden z takich postów postanowił odpowiedzieć Mark Hamill.

Drogi @HamillHimself

Kiedy byłem dzieckiem, to zdjęcie wisiało na ścianie mojego pokoju. GWIEZDNE WOJNY, i w szczególności Luke Skywalker, znaczyły dla mnie wiele.

Niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają.

Zaszczytem i spełnieniem marzeń, była dla mnie praca z tobą nad @themandalorian.
Dziękuję. #MTFBWY [dop.red. skrót od May The Force Be With You, czyli Niech Moc Będzie z Tobą] – napisał reżyser w swoim poście

W odpowiedzi Mark Hamill napisał następujące słowa:

Drogi @MrPeytonReed,

Jestem bardzo wdzięczny za otrzymaną, bardzo niespodziewaną możliwość ponownego wcielenia się w mojego bohatera w momencie, kiedy był on jeszcze symbolem nadziei i optymizmu.

Twoja pewna siebie reżyseria i uprzejmość, stanowiła istotną część doświadczeń i znaczy dla mnie więcej, niż mogę wyrazić. #DziękujęTOBIE

Zobacz również: Mark Hamill podziękował za otrzymaną szansę!

 


Źródło: Twitter.com/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?