Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Mars
Cinema City

Nadchodzi The End. Finałowy sezon The Umbrella Academy zobaczymy w te wakacje!

Autor: Mikołaj Lipkowski
10 lipca 2024
Nadchodzi The End. Finałowy sezon The Umbrella Academy zobaczymy w te wakacje!

Świat skończy się już 8 sierpnia w Netflixie… A może się nie skończy? Wtedy wówczas na Netflix trafi finałowy sezon serialu The Umbrella Academy.

Nawet całkowite zrestartowanie osi czasu nie zapewniło rodzeństwu Hargreevesów poszukiwanego od dawna spokoju. Kim właściwie jest Ben, jaki spisek knuje Sir Reginald i czy członkowie Akademii Umbrella będą w stanie połączyć siły, aby ostatecznie pokonać przeciwności losu? Netflix uchyla rąbka tajemnicy i prezentuje zwiastun oraz plakat czwartego sezonu The Umbrella Academy.

Plakat i zwiastun The Umbrella Academy

Co wiemy o produkcji?

The Umbrella Academy to serial oparty na serii komiksów stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya oraz zilustrowanych przez Gabriela Bá, których wydawcą jest Dark Horse Comics. Serial jest produkowany przez studio UCP, dział Universal Studio Group, na zlecenie Netflix.

Po kulminacyjnej rozgrywce w Hotelu Nicość, która doprowadziła do całkowitego zresetowania osi czasu, rodzeństwo Hargreevesów rozproszyło się po świecie. Pozbawieni mocy wszyscy muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nauczyć się sami sobie radzić — co im się udaje z bardzo różnym skutkiem. Jednak pułapek ich niesamowitego nowego świata nie można dłużej ignorować. Ich ojciec Reginald, cały i zdrowy, wychodzi z cienia i ujawnia się jako zarządca potężnego i nikczemnego imperium biznesowego. Tajemnicze stowarzyszenie znane jako „Strażnicy” organizuje tajne spotkania, a jego członkowie wierzą, że rzeczywistość, w której żyją, jest kłamstwem i nadchodzi moment rozliczenia. Otoczona przez dziwne, spiskujące nowe siły Akademia Umbrella musi zjednoczyć się po raz ostatni — i zaryzykować zachwianiem niepewnego pokoju, dla którego wszyscy tak wiele poświęcili — aby w końcu wszystko naprawić.

Więcej o produkcjach Netflixa na Movies Room:


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.