Reagan & Gorbachev – Michael Douglas i Christoph Waltz jako prezydenci USA i ZSRR!

Obaj panowie w ostatnim czasie grają głównie w rolach drugoplanowych. Teraz jednak dostają wcale niemałe pole do popisu. Zapowiedziano bowiem serial Reagan & Gorbachev.

Produkcja  Paramount Television Studios opowiada o jednym z najważniejszych wydarzeń w historii powszechnej drugiej połowy XX wieku. Prezydent Stanów Zjednoczonych Ronald Reagan (Michael Douglas) i Sekretarz Generalny Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego Michaił Gorbaczow (Christoph Waltz) spotykają się w 1986 roku na szczycie w Reykjaviku, co okazało się kluczowym punktem zwrotnym zimnej wojny.

Fot. INF

Zobacz również: Netflix krytykowany za „wybielenie” postaci w serialu Przeznaczenie: Saga Winx

Reagan & Gorbachev to adaptacja książki Kena Adelmana – Reagan at Reykjavik: Forty-Eight Hours That Ended the Cold War. Wyreżyseruje ją James Foley, scenariuszem zaś zajmuje się B. Garida. Jeszcze nie wiadomo, która platforma streamingowa lub stacja przejmie prawa do tego serialu.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Kevin Mazur/VF13/WireImage

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?