Riverdale – w serialu gościnnie wystąpi Riley Keough

Riley Keough, wnuczka Elvisa Presleya, znana jest już w filmowym świecie dzięki występom w Mad Max: Na drodze gniewu i w Tajemnice Silver Lake. Aktorka pojawi się w 7. odcinku 3. sezonu popularnego Riverdale.

Dzięki pojawieniu się opisu odcinka Riverdale dowiedzieliśmy się, że gościnny występ Keough związany będzie z działalnością tajemniczej Farmy. Oto opis 7. odcinka:

Pomimo ucieczki Archie wciąż nie jest pewny swoich dalszych losów. Obawiając się złapania, Archie wyrusza w podróż i ląduje na farmie poza Riverdale, gdzie poznaje Laurie Lake (w tej roli Keough). W międzyczasie, po tym, jak Alice podejmuje ekstremalne kroki, aby uchronić Betty przed Królem Gargulców, dziewczyna musi zmierzyć się ze strasznym wrogiem ze swojej przeszłości. Po odkryciu, że La Bonne Nuit ma kłopoty, Veronica podejmuje ryzykowną decyzję biznesową, która może ją kosztować wszystko…

Fot: kadr z 3. sezonu Riverdale

Zobacz również: W samo południe otrzyma remake

Ponownie czekają na nas prawdziwe emocje. 7. odcinek 3. sezonu zadebiutuje na Netflixie już 5 grudnia. Aktualnie na platformie dostępne są całe 2 pierwsze sezony i 5 odcinków z trzeciej odsłony przygód mieszkańców Riverdale. Najnowsze epizody skupiają się na tajemniczym Królu Gargulców, który jest śmiertelnie niebezpieczny. Kto nim jest? Prawdopodobnie dowiemy się już niedługo.

Źródło: comicbook.com/ Ilustracja wprowadzenia: Neil Rasmus

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?