Advertisement
Advertisement

Sin City otrzyma serialową adaptację

Choć temat telewizyjnej wersji komiksu Franka Millera pojawił się już przeszło dwa lata temu, dotąd nie pojawiły się żadne konkrety.

Teraz jednak to się zmienia. Jak donosi portal Deadline, Miller dogadał się z Legendary Television, podpisując kontrakt na serialowe Sin City. W drodze ma być również negocjujący ze studiem Robert Rodriguez, który miałby pełnić rolę producenta wykonawczego.

Clive Owen

Kadr z filmu Sin City

Zobacz również: Robert Downey Jr. powróci do roli Iron Mana w What If…?

W 2005 roku Miller wraz z Robertem Rodriguezem oraz Quentinem Tarantino podjęli się stworzenia filmowej adaptacji czterech historii znanych z komiksów. Wystąpili w niej Bruce Willis, Jessica Alba, Powers Boothe, Rosario Dawson, Benicio del Toro, Michael Clarke Duncan, Clive Owen, Rutger Hauer, Brittany Murphy, Elijah Wood oraz Mickey Rourke. Film został dobrze przyjęty przez krytyków i widzów zarabiając 158 milionów dolarów na całym świecie przy budżecie 40. Tego samego nie można powiedzieć o jego kontynuacji z 2014 roku, Sin City: Damulka Warta Grzechu, która nie zdobyła zbyt dużej sympatii wśród recenzujących oraz widzów.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?