Skarb narodów – powstanie serialowa wersja na Disney+

Wygląda na to, że Skarb narodów pojawi się nie tylko w ramach kolejnej filmowej części, ale także w telewizyjnym wydaniu.

Jerry Bruckheimer, producent całej serii, wyznaje, że jest pomysł, aby stworzyć  serial, w którym wiodącą rolę pełniłaby młodsza obsada. Dodał jednak także, że znajdzie się miejsce także i dla aktorów z dotychczasowej ekipy. Co więcej, wygląda na to, że obie produkcje pojawią się w podobnym okresie.

kadr z filmu Skarb narodów: Księga Tajemnic

Zobacz również: Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings – wyciekły szczegóły fabuły?!

Ostatnim filmem z serii był Skarb narodów: Księga Tajemnic: dołącz do Nicolasa Cage’a w podnoszącej poziom adrenaliny wyprawie w poszukiwaniu zaginionego Złotego Miasta. Zakorzeniony w historii, otoczony mitami i tajemnicą film Disneya Skarb narodów: Księga Tajemnic zabiera Cię w podróż dookoła świata, na przygodę pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji w poszukiwaniu, oficjalnie nieistniejącej, Księgi Tajemnic – zbioru największych sekretów gromadzonych przez wieki. Jest tylko jeden szkopuł – by ją zdobyć Ben Gates musi porwać Prezydenta…

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?