The Kominsky Method – znamy datę 3. sezonu!

Premiera trzeciego sezonu The Kominsky Method zbliża się wielkimi krokami. Nowe odcinki zadebiutują na platformie Netflix już 28 maja 2021 roku.

Serial opowiada o nauczycielu aktorstwa, Sandym Kominsky’m, i jego najlepszym przyjacielu, Normanie Newlanderze, którzy z uśmiechem stawiają czoła blaskom i cieniom starości. W roli Kominksy’ego występuje Michael Douglas, a Normana przez dwa sezony grał Alan Arkin. Arkin zrezygnował jednak z udziału w produkcji.

Zobacz również: Harry & Meghan: Escaping the Palace – Lifetime stworzy kolejny film o Harrym i Meghan

Najnowsze odcinki opowiedzą o tym, jak Sandy radzi sobie bez najlepszego przyjaciela u boku. Pojawi się także jego była żona, Roz Volander (Kathleen Turner), która przyjedzie do Los Angeles, by spędzić czas z ich córką Mindy (Sarah Baker) i jej chłopakiem, Martinem (Paul Reiser). Trzeci sezon będzie ostatnim sezonem serialu The Kominsky Method.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Kominsky Method

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?