The Umbrella Academy – znamy tytuł pierwszego odcinka 3. sezonu!

Showrunner The Umbrella Academy, Steve Blackman, niedawno poinformował fanów serialu o tytule pierwszego odcinka nadchodzącego sezonu.

Meet the Family, będzie premierowym odcinkiem 3. sezonu The Umbrella Academy. Prace nad nowym sezonem ruszą już w lutym 2021 roku. Poniżej znaleźć możecie post Steve’a Blackmana:

The Umbrella Academy - znamy tytuł pierwszego odcinka 3. sezonu!

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Gambit królowej – oficjalnie najlepiej oglądany miniserial Netflixa

Premierowe odcinki poprzednich sezonów były naprawdę dobre, co najważniejsze zachęcały do dalszego oglądania serialu. Finałowy odcinek drugiego sezonu zostawił widzów z wieloma pytaniami. Czy premierowy odcinek odpowie na nie w zadowalający sposób i po raz trzeci rozpocznie świetny sezon? Miejmy nadzieję, że tak.

The Umbrella Academy - znamy tytuł pierwszego odcinka 3. sezonu!

Kadr z serialu The Umbrella Academy

Zobacz również: TOP 10 – Co dziś obejrzeć na Netflix? Gambit królowej odbija drugą pozycję!

Pięć ostrzegał swoją rodzinę (wiele razy), że użycie jego mocy do ucieczki przed apokalipsą wywołaną przez Vanyę w 2019 roku było ryzykownym pomysłem. No i miał rację — rodzeństwo zostało rozrzucone w czasie na przestrzeni trzech lat od 1960 roku, wokół Dallas w stanie Teksas. Po utknięciu w przeszłości niektórzy z nich — przekonani, że są jedynymi ocalałymi — zaczynają budować nowe życie. Pięć ląduje jako ostatni, w samym środku katastrofy atomowej, która — uwaga, spojler! — jest skutkiem zakłócenia linii czasu przez grupę (czy to déjà vu?). Teraz Akademia musi się jakimś sposobem znowu zebrać, odkryć, co wywołało katastrofę, zapobiec jej, a później powrócić do teraźniejszości, żeby nie dopuścić do drugiej apokalipsy — unikając przy tym zamachów ze strony trójki bezlitosnych zabójców ze Szwecji. Luzik, wszystko pójdzie jak z płatka.


Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?