The Walking Dead: Nowy Świat – nowy teaser zapowiadający sezon drugi

Pierwszy sezon The Walking Dead: Nowy Świat, nie zdobył takiego zainteresowania jak The Walking Dead, czy Fear The Walking Dead, ale tak jak zapowiedziano już wcześniej, serial otrzyma sezon drugi.

Sezon pierwszy nie okazał się być wielkim sukcesem. Fani uniwersum czekali na coś, co rozmaici ich czekanie na nowy sezon The Walking Dead. Liczyli także na nowe informacje na temat Ricka, albo jego filmowego spin-offu. Czy fani otrzymali obie rzeczy? Nie do końca. Po kilku pierwszych odcinkach fani zaczęli tracić nadzieję co do serialu, a ci, którzy dotrwali do końca nie otrzymali zbyt dużo informacji o Ricku, czy grupie, która go porwała. Być może twórcy najlepsze zostawiają na koniec.

Oficjalne konto The Walking Dead: World Beyond, niedawno podzieliło się z fanami nowym teaserem skupiającym się na organizacji CRM. Możecie go znaleźć poniżej:

Zobacz również: Od nowa – niesamowite wyniki oglądalności serialu HBO!

The Walking Dead: World Beyond to już drugi spin-off głównej serii. Nowy serial skupia się na losach nastolatków, którzy są pierwszym pokoleniem wychowywanym już w czasach apokalipsy zombie. Produkcją zajmują się Scott M. Gimple i Matthew Negrete. Obaj są od dawna związani z uniwersum jako scenarzyści.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: AMC

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?