Advertisement
Advertisement

The Witcher: Blood Origin – Jodie Turner-Smith jednak nie zagra w serialu!

Jodie Turner-Smith zrezygnowała z serialu Netflix, The Witcher: Blood Origin. Miała zagrać główną rolę, Eile, w prequelu Wiedźmina.

Jodie Turner-Smith znana z Nightflyers czy Neon Demon, nie wystąpi jednak w prequelu Wiedźmina. Aktorka miała wcielić się w Éile, eflią wojowniczkę i jednocześnie być główną bohaterką serialu. Jak donosi Deadline, Turner-Smith zrezygnowała gdyż są zbyt duże przesunięcia w produkcji, przez co nie pozwala jej na to harmonogram pracy. Co za tym idzie – musimy czekać na nową aktorkę, która wystąpi jaki Eile.

The Witcher: Blood Origin - wiemy kto zagra główna rolę w prequelu!

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Wiedźmin – poznaliśmy kolejnych członków obsady!

Serial przedstawia dawno zapomnianą historię osadzoną w świecie elfów, która wydarzyła się 1200 lat przed akcją przedstawioną w serialu Wiedźmin. Opowie o pochodzeniu i losach pierwszego Wiedźmina oraz o wydarzeniach, które doprowadziły do „Koniunkcji Sfer”, kiedy to światy potworów, ludzi i elfów się połączyły.

Producentami wykonawczymi serialu będą Lauren Schmidt Hissrich i Declan de Barra, który pełnić będzie też funkcję showrunnera. Andrzej Sapkowski zostanie konsultantem kreatywnym serialu, a Jason Brown i Sean Daniel z Hivemind oraz Tomek Bagiński i Jarek Sawko z Platige Films będą producentami wykonawczymi.


Źródło: Deadline.com, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?