Advertisement
Advertisement

Wiedźmin – poznaliśmy kolejnych członków obsady!

Pomimo wielu problemów zdjęcia do drugiego sezonu serialu Wiedźmin się zakończyły. Stopniowo odkrywamy kolejnych członków obsady, których zobaczymy w nadchodzącym sezonie. Poznaliśmy m.in serialową Phillipe Eilhart oraz Sigismunda Dijkstre. Zostały ujawnione kolejne postacie, które zobaczymy w serialu.

Pomimo wielu niepowodzeń w końcu zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina. Jednak to nie zatrzymało przypływu kolejnych aktualizacji castingowych. A najnowszy z nich ujawniają postacie, które fani książek i gier będą dość zainteresowani.

Zobacz również: Wiedźmin – w 2. sezonie pojawi się młody Geralt i Vesemir?!

Niedawno Redanian Itntelligence ujawniła obecność Dzikiego Gonu. Istotne jest, że teraz wiemy, że w postać Króla Dzikiego Gonu – Eredina wcieli się Sam Hazeldine. Eredin staje na czele Dzikiego Gonu. Poszukuje Ciri ze względu na jej Starszą Krew. Jednak nie jesteśmy pewni ile z tego trafi do serialu. Hazeldine jest najbardziej znany ze swojej roli w serialu Peaky Blinders gdzie wciela się w postać Georgea Sewella. Teraz wcieli się w antagonistę w świecie Wiedźmina.

Istotne jest również, że w serialu zostały potwierdzone postacie takie jak Lara Dorren – w elfią czarodziejkę i przodkinie Ciri wcieli się Niamh McCormack. Zobaczymy również Ann Firbank, która wcieli się w legendarną elfią uzdrowicielkę Ithlinne. W drugim sezonie także zobaczymy postaci Jarre, który będzie grany przez Josepha Payne oraz Króla Vizimira zagranego przez Eda Bircga. Godny jest również uwagi fakt, że pojawią się dwie postacie oryginalne grane przez Anie Marson wcielającą się Voleth Meir oraz Emily Byrt która zagra Aylne.

 

 


Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzająca: fot. Netflix

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?