Advertisement
Advertisement

Wiemy jak nazywa się Baby Yoda! [SPOILERY]

Spoilery zawarte w tym tekście dotyczą piątego odcinka serialu The Mandalorian. Poznaliśmy w nim bowiem imię ulubieńca wielu fanów, Baby Yody.

Każdy odcinek serialu The Mandalorian zgłębia coraz mocniej uniwersum Gwiezdnych Wojen. W trzecim odcinku dowiedzieliśmy się o tym, że Bo-Katan dalej walczy o wolną Mandalore, a w dzisiejszym piątym epizodzie główny bohater spotyka Ahsokę, byłą padawankę Anakina Skywalkera, koordynatora komórek Rebeliantów i nie tylko. Kontaktuje się ona poprzez Moc z Dzieckiem, albo jak kto woli Baby Yodą i poznaje prawdziwe imię istoty. Młody reprezentant rasy Mistrza Yody nosi imię… Grogu. Togrutanka (tej rasy jest Ahsoka) oprócz imienia czułego na Moc dziecka, poznaje również jego losy przed rozkazem 66. Grogu żył w Świątyni Jedi na Courusant, gdzie trenowało go wielu mistrzów. W momencie, kiedy Republika przekształciła się w Imperium został on ukryty, nauczył się on wtedy taić swoją obecność w Mocy. Informacje te nadają nowego światła postaci małego towarzysza Mandalorianina.

Zobacz również: The Mandalorian w nowym dodatku do gry Minecraft

fot. kadr z serialu

 

Głównym bohaterem serialu The Mandalorian jest Din Djarin, tytułowy Mandalorianin. Jego zadaniem jest przekazanie tajemniczej istoty pod opiekę Zakonu Jedi. Drugi sezon serialu jak dotąd opowiada o próbach dokonania tego, które mimo spotkania Ahsoki Tano dalej trwają. Premiery kolejnych odcinków odbywają się co tydzień w piątek.


Źródło: The Mandalorian / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?