Advertisement
Advertisement

Wieczór z Johnem Oliverem – nagradzany program satyryczny HBO wraca z kolejnym sezonem

Wielokrotnie wyróżniana nagrodami Emmy produkcja Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem powraca z najnowszym, ósmym sezonem. Autorski program satyryczny Johna Olivera – uwielbianego przez widzów komentatora rzeczywistości – będzie miał swoją premierę 15 lutego w serwisie HBO GO. Emisja w HBO3 zaplanowana została od 19 lutego.

John Oliver, jedna z najzabawniejszych i bezkompromisowych osobowości telewizyjnych, w programie Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliveremprezentuje swój własny punkt widzenia na wiele społecznych, politycznych i egzystencjalnych kwestii.W ósmym sezonie swojego pełnego ironii i sarkazmu show, jak zawsze uraczy widzów sporą dawką nieprzeciętnego humoru. Poruszane przez Olivera tematy dotyczyć będą nie tylko sposobu w jaki Stany Zjednoczone radzą sobie z pandemią koronawirusa, czy nowej administracji Białego Domu, ale także tematów rzadziej komentowanych przez media.

Zobacz również: Jedzenie dziś i jutro – cykl filmów w ARTE po polsku

Od premiery pierwszego sezonu w 2014 roku, program Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliveremotrzymał aż 20 nagród Emmy. Siódmy sezon nagrodzony został czterema nagrodami Emmy®, w tym po raz piąty z rzędu w kategoriach najlepszy program rozrywkowy – talk show oraz najlepszy scenariusz programu rozrywkowego. Produkcja wyróżniona została także dwoma Nagrodami Peabody’ego, nagrodą Critics Choice w kategorii najlepszy talk show, dwoma GLAAD Media Awards, czterema nagrodami Gildii Amerykańskich Scenarzystów oraz czterema PGA Awards.

ProgramPrzegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliveremprodukowany jest dla HBO przez Avalon i Sixteen String Jack Productions. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią: John Oliver, Tim Carvell, Liz Stanton, Jon Thoday i James Taylor. Za reżyserię odpowiadają PaulPennolinooraz Christopher Werner.

Premiera pierwszego odcinka nowego, ósmego sezonu programu Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem (LastWeekTonight with John Oliver) odbędzie się 15 lutego po godz. 20:00 w HBO GO. Emisja programu na antenie HBO3 zaplanowana została od 19 lutego.

fot. HBO

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?