Zdjęcia zza kulis czwartego sezonu Stranger Things na oficjalnym Instagramie

W związku z obchodzonym 6 Listopada 2020 r. Dniem Stranger Things, na oficjalnym Instagramie pojawiły się zdjęcia zza kulis czwartego sezonu. Profil wypełnił się ujęciami z polaroida z obsadą, krótkim wideo z rozgrywki Dungeon and Dragons oraz nową koszulką Gatena Matarazzo.

Oficjalna data premiery kolejnego sezonu nie została jeszcze ogłoszona. Produkcja ruszyła w lutym 2020 r., jednak była przerywana przez panującą po dziś dzień pandemię koronawirusa. Nie zmienia to jednak faktu, że premiera planowana jest na przyszły rok, jeżeli nie pojawią się kolejne obostrzenia lub bezpośrednie przeszkody. Nie brakuje plotek i domysłów fanów oraz dziennikarzy na temat fabuły nadchodzącej części. Stranger Things osadzone jest w latach 80′ ubiegłego wieku. Zwykłe, amerykańskie miasteczko, w którym zaczynają dziać się tytułowe dziwne rzeczy. Większość mieszkańców nie próbuje ich nawet zrozumieć, a tym bardziej w nie uwierzyć. Platforma Netflix bez wątpienia jest dumna z tej serii.

Zdjęcia zza kulis czwartego sezonu Stranger Things na oficjalnym instagramie

Fot. Oficjalny Instagram Stranger Things

Producent Shawn Levy dzieląc się nowościami z planu nie próbował uniknąć odpowiedzi na zapytania fanów o powód znacznie dłuższego czasu oczekiwania na kolejną odsłonę. Przerwa wywołana zakażeniami wśród pracowników planu sprawiła, że twórcy mogli skupić się na dopracowaniu szczegółów. Paradoksalnie pomogło to procesowi produkcyjnemu, a dzięki cierpliwości widzów, nadchodzący sezon „będzie lepszy niż którykolwiek poprzedni”.

Zobacz również: Stranger Things – Szykuje się kolejny wielki powrót w 4. sezonie ?

Na pierwszy ogień Hellfire Club, czyli podtytuł pierwszego epizodu nadchodzącego sezonu. Nazwa została zapewne zapożyczona z serii komiksów Marvela, a w samym serialu zostanie użyta przez głównych bohaterów. W jakim celu? Premiera lub kolejne posty mogą jedynie rozwiać domysły i niejasności. Twórcy co jakiś czas podrzucają pojedyncze ślady, żeby jeszcze bardziej zaostrzyć apetyt zniecierpliwionym fanom. Odniesienia, czy też zapożyczenia, takie jak te dolewają tylko oliwy do ognia. Nie mniej jednak nie wiadomo za wiele na temat kierunku, w którym zmierzać będzie fabuła. Pewnym jest, że mitologia będzie się poszerzać, a niepewne losy bohaterów z końca trzeciego sezonu zostaną wyjaśnione.

Zdjęcia zza kulis czwartego sezonu Stranger Things na oficjalnym instagramie

Fot. Oficjalny Instagram Stranger Things

Warto wyjaśnić skąd data wspomniana na początku. W pierwszym sezonie Stranger Things jeden z głównym bohaterów, Will Byers (Noah Schnappa), znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Grupa przyjaciół, która na co dzień spędzała z nim praktycznie każdą chwilę, a szczególnie wieczory przy Dungeon and Dragons rusza w pogoń, aby odnaleźć swojego kamrata. Całość miała miejsca właśnie 6 listopada 1983 roku.

Zdjęcia zza kulis czwartego sezonu Stranger Things na oficjalnym instagramie

Fot. Oficjalny Instagram Stranger Things

Zdjęcia zza kulis 4. sezonu Stranger Things ukazują również obsadę serialu. W kolejności Caleb McLaughlin wcielający się w Lucasa, czyli chłopaka Max granej przez Sadie Sink. Następnie właściciel wspomnianej już koszulki Hellfire Club Gaten Matarazzo, czyli Dustin Henderson w serialu. Ostatnim uwiecznionym na polaroidzie jest Joe Kerry, czyli odtwórca postaci Steviego Harrisa. Na pierwszy rzut oka widać, że praca na planie wre, a całej załodze uśmiechy nie schodzą z twarzy. Należy mieć więc nadzieję, że podzielimy ich entuzjazm oglądając najnowszą odsłonę tego serialu.


Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Wielbiciel kina o wszystkim innym niż szarej codzienności, gier oraz szeroko pojętej muzyki. Nie wzgardza nowinkami technologicznymi oraz wyprzedażami w Play Station Store. Gdyby Batman istniał naprawdę, wolałby chodzenie po ścianach i wielką moc, bo z nią przychodzi ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?