Pojedynek superbohaterów – najnowsza karcianka DC w Polsce!

Wydawnictwo Egmont, polski dystrybutor i wydawca komiksów z uniwersów DC i Marvela, zapowiedziało jeszcze na ten miesiąc premierę gry karcianej Pojedynek Superbohaterów DC oraz dodatek: DC Strażnicy. Cena „okładkowa” to 129,99 zł za podstawkę i 59,99 zł za dodatek.

Na kartach użytko ilsutracji z komiksów. Do tego to gra deckbuildingowa – w której talię buduje się w trakcie gry z wziątek i zdobycznych kart, więcodpowiednia do rozgrywania z graczami o różnym doświadczeniu.

Nota wydawcy:

Wciel się w ulubionego superbohatera DC Comics – Batmana, Wonder Woman, Flasha i innych. Zdobądź potężne supermoce, mega sprzęt i lojalnych sprzymierzeńców. A może wolisz wykorzystać łotrów, by zaatakować swoich współgraczy? Wybierz swoją strategię i ruszaj po zwycięstwo!

Pojedynek Superbohaterów DC to gra karciana z uniwersum DC Comics oparta na popularnym mechanizmie budowania talii! 

W trakcie gry tworzysz swoją talię postaci. Na początku dysponujesz tylko prostymi ciosami, jednak w trakcie gry zdobywasz nowe potężniejsze karty. Karty wzajemnie na siebie oddziałują i współgrają z umiejętnościami twojej postaci. Tylko dobrze działająca i naoliwiona maszyna pozwoli ci pokonać Superłotrów i zwyciężyć grę!

Zobacz również: WB Montreal szykuje nową grę z Batmanem i Trybunałem Sów? Tajemniczy wpis na Twitterze

Źródło: Paradoks.net, Egmont; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

 

 

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?