Znamy sierpniową ofertę PS Plus!

PlayStation zaprezentowało kolejny zestaw gier, który w sierpniu otrzymają posiadacze subskrypcji PS Plus. Wśród nich znajdziemy premierę sprzed zaledwie kilku miesięcy!

W sierpniu otrzymamy remaster drugiej części jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii strzelanek, czyli Call of Duty: Moder Warfare 2. Kampania dla jednego gracza została w pełni zremasterowana, z ulepszonymi teksturami, animacjami i oświetleniem o wysokiej dynamice na czele. Wraz z Soapem, Pricem oraz Ghostem odkryjemy na nowo klasyczne misje i wykażemy się w ogólnoświatowej walce o przywrócenie porządku na świecie.

Zobacz również: Tannenberg już dostępny na Xbox One i PlayStation 4!

Druga z gier to Fall Guys: Ultimate Knockout. W tej pełnej chaosu grze towarzyskiej staniemy do walki w rozgrywce online z nawet 60 graczami jednocześnie. W trakcie gry przyjdzie nam się przepychać z innymi zawodnikami, rozbijać ściany, balansować na masywnych piłkach i wiele, wiele więcej. Zresztą przekonajcie się sami oglądając rozgrywkę zaprezentowaną na poniższym zwiastunie:

Call of Duty: Moder Warfare 2 Remastered pobierzemy już 28 lipca, natomiast Fall Guys: Ultimate Knockout trafi do oferty 4 sierpnia.

Źródło: blog.playstation.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?