Wonder Woman w szpitalu? Gal Gadot odwiedza chore dzieci

Twittera obiegły ostatnio zdjęcia Gal Gadot – aktorki wcielającej się w rolę Wonder Women – w dziecięcym szpitalu w Wirginii w USA. W przerwie od kręcenia drugiej części filmu odwiedzała małych fanów w pełnym kostiumie.

Szpital, który odwiedziła aktorka, mieści się w Annandale w Wirginii. Dzieci były zachwycone wizytą swojej bohaterki. Jeden z lekarzy napisał na Twitterze: Jesteś prawdziwą Wonder Woman. Dzieci to uwielbiają… tak jak personel. Gado zrobiła sobie przerwę od planu filmu Wonder Woman 1984. To kolejna gwiazda, która wspiera chore dzieci w ten sposób – przed nią w filmowych kostiumach wędrowali po szpitalnych salach m.in. Robert Downey Jr (jako Iron Man) czy Johnny Depp (jako kapitan Jack Sparrow).

Gal Gadot znana jest ze wspierania licznych inicjatyw charytatywnych wspierających dzieci. Najgłośniej bylo o jej udziale w promocji programu Pencils of Promise, wspierającego równy dostęp do edukajci dla wszystkich dzieci oraz szkolną politykę równych szans.

Opublikowany przez ClotureClub.com Sobota, 7 lipca 2018

Zobacz również: Pierwsze zdjęcie Gal Gadot z sequela Wonder Woman

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?