Fight Room – Piotr Stramowski w najnowszym odcinku podcastu Movies Room!

Fight Room –  cykliczny podcast Jakuba Koisza na kanale Movies Room. Rozmowy z różnorodnymi gośćmi, ścieranie się idei, popkultura, światopogląd, koleżeńskie gadki, nieskryptowane dyskusje, a przede wszystkim – poznawanie drugiego człowieka i tego, co myśli o świecie.

Kolejnym gościem jest Piotr Stramowski, aktor filmowy i teatralny, którego nowy film „Fighter” zagości 19 lipca na ekranach polskich kin. Skoro to podcast Fight Room, to rozmawiamy oczywiście o siłowni, boksie, przygotowaniach fizycznych do roli, pracy na planie filmu Konrada Maxymiliana, współpracy z ekranowym przeciwnikiem – Mikołajem Roznerskim, a także freak fightach, planach zawodowych, serii „Rocky”, UFC, KSW oraz czemu tak trudno było skończyć jego ostatni film… Zapraszamy!

Subskrybujcie nasz kanał! Już niebawem kolejni goście odwiedzą Fight Room. Pojawią się również kolejne materiały, w których omawiamy najnowsze produkcje ze świata kina i telewizji!

Poprzednie rozmowy:

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?