Fight Room – Piotr Witkowski z „Procederu” w jednym z ostatnich odcinków naszego podcastu!

Fight Room –  cykliczny podcast Jakuba Koisza na kanale Movies Room. Rozmowy z różnorodnymi gośćmi, ścieranie się idei, popkultura, światopogląd, koleżeńskie gadki, nieskryptowane dyskusje, a przede wszystkim – poznawanie drugiego człowieka i tego, co myśli o świecie. Zapraszamy do subskrybowania!

Jednym z ostatnich gości Kuby Koisza w podcaście Fight Room jest Piotr Witkowski. Wystąpił w wielu serialach i filmach fabularnych, dotychczas głównie jako aktor drugoplanowy. Do teraz – w listopadzie do kin wjeżdża „Proceder”, historia brawurowego życia i tajemniczej śmierci polskiego rapera, Tomasza Chady. Przez krytyków ta rola została uznana za jedną najbardziej interesujących kreacji tego roku. Rozmawiamy o hip-hopie, aktorstwie, siłowni (Piotr musiał nabić nieco mięsa, żeby wcielić się w warszawskiego rapera), wychodzeniu z butów Chady, a przede wszystkim – jak dostał tę robotę.

 

Poza tym w naszym podcaście ostatnio pojawiły się ostatnio takie osoby jak:

 

Redaktor

Z wykształcenia polonista i kulturoznawca. Stworzyły go filmy, może go też zabiją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?