Fight Room – Karol Pociorek w najnowszym odcinku podcastu Movies Room!

Fight Room –  cykliczny podcast Jakuba Koisza na kanale Movies Room. Rozmowy z różnorodnymi gośćmi, ścieranie się idei, popkultura, światopogląd, koleżeńskie gadki, nieskryptowane dyskusje, a przede wszystkim – poznawanie drugiego człowieka i tego, co myśli o świecie.

Kolejnym gościem jest Karol Paciorek, podcaster na Imponderabiliach, osobowość internetowa, przyjaciel, twórca. Rozmawiamy o rzeczach, o których rozmawiają kumple: image’u, karierze, dziewczynach (obecnych i byłych), przemianach, spokoju ducha, coachingu, podróżach w czasie i przestrzeni. I będę do tej rozmowy wracał wielokrotnie.

Subskrybujcie nasz kanał! Już niebawem kolejni goście odwiedzą Fight Room. Pojawią się również kolejne materiały, w których omawiamy najnowsze produkcje ze świata kina i telewizji!

Poprzednie rozmowy: Fight Room #1: Radosław Pisula

Fight Room #2: Łukasz Stelmach

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?