TOP 30 – Najlepiej oceniane seriale w historii!

Oto najlepiej oceniane seriale w historii! Na bazie średniej ocen z takich portali jak Rotten Tomatoes, Metacritic, IMDb etc. postanowiliśmy zamieścić złotą trzydziestkę, która zebrała najwyższe oceny w historii telewizji. Zapraszamy!


30. Dr House

Doktor Gregory House (Hugh Laurie) ma kiepskie podejście do pacjentów. Najchętniej nie miałby go wcale – nie lubi rozmawiać z pacjentami i unika tego za wszelką cenę. Jest leniwy, brutalnie szczery, niegrzeczny i uzależniony od środków przeciwbólowych. Dr House jest równocześnie znakomitym, światowej klasy diagnostą. Jego niekonwencjonalne podejście, bezbłędny instynkt i potrzeba rozwiązywania najbardziej skomplikowanych zagadek medycznych sprawia, że skierowane do niego zostają przypadki, z którymi inni lekarze nie mogą sobie poradzić. Do pomocy Dr House dobrał sobie grupę młodych lekarzy: neurologa Erica Foremana (Omar Epps), immunologa Allison Cameron (Jennifer Morrison) i internistę Roberta Chase’a (Jesse Spencer), którym potrafi zlecić tak niekonwencjonalne zadania, jak nielegalne przeszukanie domu pacjenta.

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

M pisze:

Brakuje mi tylko Brooklyn Ninie Ninie

Lost pisze:

Nie no to jest śmieszne, a gdzie Zagubieni? Przecież każdy obecny serial wzoruje się na schemacie zagubionych, najdroższy odcinek w historii seriali i najdroższa reklama.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?