Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

QUIZ: Rozpoznaj filmy z serii Pogromcy duchów. Zobacz najnowszą część w swoim domu!

Autor: Kacper Domański
20 maja 2024
QUIZ: Rozpoznaj filmy z serii Pogromcy duchów. Zobacz najnowszą część w swoim domu!

Kultowa seria, stworzona przez Dana Aykroyda, która stała się nieodłączną częścią kanonu popkultury. Pierwsze dwie części filmu z lat 80-tych znalazły się na 28 miejscu rankingu American Film Institute wśród najlepszych amerykańskich komedii w historii kina. W najnowszej odsłonie młodzi i oryginalni pogromcy połączą siły, aby ocalić świat przed kolejną epoką lodowcową. Film Pogromcy duchów: Imperium lodu będzie dostępny od 20 maja do kupienia lub wypożyczenia w serwisach: Amazon Prime, Google Play, iTunes, Netia Go, P4, Polsat Box Go, Premiery Canal+, Rakuten oraz usłudze VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa.

ilustracja główna: Copyrights: © 2024 Columbia Pictures Industries, Inc. and TSG Entertainment II LLC. All Rights Reserved.


Rozpoznaj filmy

W tym quizie czeka na Was 10 kadrów pochodzących z różnych części cyklu Pogromcy duchów. Waszym zadaniem jest rozpoznać je, wybierając do nich odpowiedni tytuł. Powodzenia!

Jak wziąć udział Lidze Znawców Kina?

  • Zaloguj się na portalu
  • Rozwiązuj filmowe QUIZY
  • Zdobywaj comiesięczne nagrody i zostań mistrzem Ligi!

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.