On Chesil Bleach – zwiastun nowego romansu z Saoirse Ronan!

Upalne lato w latach 60. mogło się wydawać najlepszym okresem do romansu, jednakże nie był to szczególnie dobry czas na rozwiązywanie problemów małżeńskich opartych na intymności. Zasmakuj więc miłości, która z czasem przybrała kwaśnego posmaku w zwiastunie filmu On Chesil Beach. Znajdziesz go poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=ZR6DWDfMDlM

Zobacz również: Yardie – Idris Elba za kamerą thrillera! Pierwszy zwiastun!

Powstały na podstawie powieści spod pióra Iana McEwana (autor to również scenarzysta adaptacji) dramat, przybliża problemy młodej pary, o drastycznie różnych życiorysach, mających miejsce podczas gorącego lata 1962 roku. Podążając śladami kochanków poprzez ich idylliczne zaloty, film eksploruje seks oraz presję społeczną, która może towarzyszyć fizycznej bliskości, prowadząc do niezręcznej i fatalnej nocy poślubnej.

W produkcji występują: nominowana do Oscara Saoirse Ronan, Billy Howle, Anne-Marie Duff, Adrian Scarborough, Emily Watson i Samuel West.

Film jest reżyserskim debiutem Dominica Cooke’a. Twórca jest czterokrotnym zwycięzcą Nagrody Oliviera oraz zdobywcą nominacji do BAFTY. A zatem Dominic Cooke to angielski reżyser teatralny i dramaturg. Poza tym warto wspomnieć, że Bleecker Street zajęło się produkcją omawianego dzieła.

On Chesil Bleach pojawi się w wybranych kinach 18 maja.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – BBC Films; BFI; Number 9 Films

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?