the old guard background Advertisement

Chris Evans pożegnany przez filmowego Iron Mana!

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Chris Evans powoli żegna się z Marven Cinematic Universe. Pierwszą osobą, która hucznie go pożegnała, jest Robert Downey Jr., który gra Tony’ego Starka – przyjaciela i zarazem rywala Steve’a Rogersa.

Evans pokazał na Twitterze ładnie wystylizowany na tę okazję wizerunek sztandarowych postaci z Toy Story:

Zobacz również: Chris Evans oficjalnie kończy z Kapitanem Ameryką!

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać.

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Data polskiej premiery opartej na komiksach Marvela superprodukcji jest zapowiedziana na 25 kwietnia 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Avengers

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?