Gal Gadot i Sarah Silverman w piosence dla Ralph Demolki w internecie!

Udostępniono wspólną piosenkę Shank i Venellope z filmu Ralph Demolka w internecie. Postacie grane są kolejno przez Gal Gadot i Sarę Silverman.

Zobacz również: Kapitan Marvel – ruchomy plakat z okazji 100 dni do premiery

Ralph Demolka w internecie pozostawia salon gier wideo Litwaka w tyle, zapuszczając się w niezbadany, obszerny oraz ekscytujący świat Internetu, który może nie przetrwać niszczycielskich zdolności Ralpha! Wspomniany, growy złoczyńca (głos podłożył John C. Reilly) wraz ze swoją towarzyszką Vanellopą von Schweetz (głosu użyczyła Sarah Silverman) musi sporo zaryzykować, podróżując do globalnej sieci, w celu przeprowadzenia poszukiwań zamiennej części, mogącej uratować Sugar Rush. Bohaterowie zmuszeni są zatem polegać na obywatelach Internetu, by sukcesywnie poruszać się do przodu w realizacji obranego przez nich zadania. Pomocy udzieli im m.in. przedsiębiorczymi o imieniu Yesss (głosu użyczyła Taraji P. Henson), będąca głównym algorytmem, a także duszą i sercem popularnej witryny BuzzzTube.

W produkcji pojawią się również disnejowskie księżniczki – Auli‘i Cravalho (Vaiana: Skarb oceanu), Kristen Bell (Anna z Krainy Lodu), Kelly Macdonald (Merida Waleczna), Mandy Moore (Roszpunka z Zaplątanych), Anika Noni Rose (Tiana z Księżniczki i Żaby), Irene Bedard (Pocahontas), Linda Larkin (Jasmine z Aladyna), Paige O’Hara (Belle z Pięknej i Bestii) oraz Jodi Benson (Ariel z Małej Syrenki).

Wyreżyserowany przez Richa Moore’a (ZwierzogródRalph Demolka) oraz Phila Johnstona, a także wyprodukowany dzięki Clarkowi Spencerowi, film pt. Ralph Demolka w internecie pojawi się w polskich kinach już 11 stycznia 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Walt Disney Animation Studios

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?