Gwiezdne Wojny: Rise of Skywalker – Imperator Palpatine pojawił się na Star Wars Celebration!

Star Wars Celebration to nie tylko sam trailer Rise of Skywalker. Na panelu poświęconym produkcji pojawił się niecodzienny gość.

Chodzi oczywiście o Iana McDiarmida, odtwórcę kultowej roli Imperatora Palpatine’a. Jego obecność w trakcie głównej atrakcji programu tym mocniej sugeruje, że będzie odgrywał niebagatelną rolę w zamknięciu sagi.

Zobacz również: Star Wars: The Rise of Skywalker – Luke wznosi się na plakacie autorstwa Bosslogic

Co ciekawe, oprócz paru nowych postaci i Lando Calrissiana pod koniec teasera słyszymy charakterystyczny śmiech… Iana McDiarmida! Wygląda więc na to, że nieoczekiwanie pojawi się sam Imperator Palpatine. Pytanie tylko, w jakiej formie powróci ten główny antagonista poprzednich trylogii.

Gwiezdne Wojny: Epizod IX pojawią się w polskich kinach już 19 grudnia 2019 roku. Reżyserem obrazu jest J.J. Abrams. Z kolei w obsadzie filmu znajdują się m.in.: John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Issacs, Kelly Marie Tran, Mark Hamill, Billy Dee Williams, Keri Russel i Carrie Fisher

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?