Infinite – Mark Wahlberg zastępuje Chrisa Evansa!

Portal The Hollywood Reporter poinformował, że w filmie zatytułowanym Infinite, który zostanie oparty na wydanej w 2009 roku książce The Reincarnationist Papers, zaszła poważna zmiana. Otóż dotychczasową gwiazdę projektu, czyli Chrisa Evansa, zastąpi Mark Wahlberg.

Infinite zadebiutuje na ekranach kin 7 sierpnia 2020 roku. Evans dołączył do projektu w lutym. Niestety ze względu na realizację dla Apple TV kryminalnego dramatu Defending Jacob, aktor zmuszony został do opuszczania nierozpoczętego jeszcze projektu.

Mark Wahlberg

Fot.: Paramount Pictures/Bay F

Zobacz również: Jordana Brewster wraca do rodziny! Nowe informacje na temat 9 części Szybkich i wściekłych!

Reżyserią Infinite zajmie się Antoine Fuqua. Omawiany projekt w założeniach ma być porywającym thrillerem akcji, opowiadającym historię grupy mężczyzna i kobiet, którzy nieustannie od stuleci ulegają procesowi reinkarnacji. Ich celem jest walka z okrutnym szaleńcem i niedopuszczenie do zniszczenia świata. Okazuje się jednak, iż los planety może spoczywać w rękach człowieka cierpiącego na schizofrenię, którego sny, to tak naprawdę wspomnienia z przeszłych żywotów.

Scenarzystami filmu są John Lee Hancock i Ian Shorr.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Murray Close; Motion Picture Artwork; STX Financing, LLC

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?