AdvertisementJordana Brewster wraca do rodziny! Nowe informacje na temat 9 części Szybkich i wściekłych!

Vin Diesel za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował o statusie 9 części Szybkich i wściekłych. Jakiś czas temu, wspomniany aktor razem z Michelle Rodriguez oznajmił, iż prace nad filmem zostały oficjalnie rozpoczęte. Teraz z kolei zdradzono, że do serii powróci Jordana Brewster.

Zatem Vin Diesel nie tylko poinformował, że pracuje właśnie na planie z rzeczoną powyżej aktorką, wcielającą się w jego filmową siostrę, Mię, lecz również ujawnił jedno z miejsc kręcenie obrazu, którym jest Londyn, oraz przedstawił widzom Isaaca. Któż to taki? Podobno wspomniana, małoletnia gwiazda zagra dziecko o imieniu Brian.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Day 4!!! Grateful to make magic… with angels abound. Fast9-2020

Post udostępniony przez Vin Diesel (@vindiesel)

Zobacz również: Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw – finalny zwiastun testosteronowego odmóżdżacza!

Dziewiąta odsłona Szybkich i wściekłych miała zadebiutować na ekranach kin 19 kwietnia, lecz ze względu na spin off serii, została nieco opóźniona. Aktualna data premiery obrazu to maj 2020 roku. Reżyserem projekt jest Justin Lin. Scenariuszem obrazu zajął się Dan Casey.

Warto tutaj dodać, że w omawianym projekcie zabraknie Dwayne’a The Rocka Johnsona. Aktora niejako zastąpi John Cena.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Universal Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?