Mission: Impossible 7 i 8 – Ving Rhames, Vanessa Kirby i kompozytor powrócą do obsady!

Póki co prace na planie nowych części Mission: Impossible zostały zawieszone na czas nieokreślony. Tymczasem pojawiły się nowe wieści.

Christopher McQuarrie potwierdził to, czego w zasadzie można było się spodziewać. Do ekipy powrócą Ving Rhames i Vanessa Kirby – szczególnie druga gwiazda po sukcesie Hobbs i Shaw była absolutnym pewniakiem. Ponownie pojawi się także kompozytor Lorne Balfe.

Mission: Impossible - Fallout

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Co Netflix przyniesie w czewcu?

Mission: Impossible – Fallout, ostatniej jak dotąd części serii, główni bohaterowie serii stają na starcie wyścigu z nieubłaganie płynącym czasem, kiedy jedno z ich zadań kończy się kompletną porażką. Czy i tym razem Hunt wraz ze swoją ekipą uratuje świat przed kolejnym zagrożeniem?

Nowa, niemożliwa misja zgotowana dla  przez wytwórnie Paramount Pictures i Skydance pozwoli widzom na ponownie spotkanie z charyzmatycznym agentem, Ethanem Huntem i jego całą, godną zaufania ekipą. Czekacie na powrót tych pewnych siebie śmiałków? Obecnie obsada filmu składa się z następujących osób: coraz starszy, lecz ciągle młody duchem Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Simon Pegg, Sean Harris i Alec Baldwin – w dobrze znanych sympatykom serii rolach, a także Angela Bassett, Vanessa Kirby i Henry Cavill, którzy są zupełnie nowymi twarzami w tej wieloletniej sadze. W Polsce premiera miała miejsce 10 sierpnia ubiegłego roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia:kadr z filmu Mission: Impossible

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?