Nowi Piraci z Karaibów bez Jonny’ego Deppa! Przygotujcie się na reboot serii!

Po spadku popularności serii zatytułowanej Piraci z Karaibów oraz ostatnich wybrykach Johnny’ego Deppa w sieci zaczęły się pojawiać plotki, mówiące o tym, że wytwórnia Disney planuje zrobić reboot całej serii, bez udziału wspomnianego gwiazdora i podążyć w zupełnie nowym kierunku. Jak do tej pory były to tylko pogłoski…. Niestety, całkiem niedawno wypłynęły nowe informacje, potwierdzające krążące po sieci od jakiegoś czasu przypuszczenia.

Piraci z Karaibów

Fot.: Film Frame; Disney Enterprises

Zobacz również: Shaft – trzy pokolenia rodziny słynnych detektyw na pierwszym, oficjalnym zdjęciu!

Plotki stały się prawdą dzięki kierownikowi produkcji wytwórni Disney, którym jest Sean Bailey. Twórca odpowiedzialny jest za wszystkie projekty live action rzeczonego giganta, tak więc to od niego zależy w dużej mierze przyszłość uwielbianych przez widzów Piratów z Karaibów. W wywiadzie udzielonym dla portalu The Hollywood Reporter kierownik stwierdził, że scenarzyści Deadpoola – Rhett Reese i Paul Wernick faktaycznie pracują nad nowym projektem wliczającym się do omawianej serii. Twórcy podobno rozważali możliwość sukcesywnego kontynuowania pirackiej sagi bez udziału Deppa w roli głównej.

Chcemy wprowadzić nową energię i witalność.

Powiedział Bailey.

Kocham Piratów z Karaibów, ale po części Paul i Rhett są tak bardzo interesujący z jednego powodu, razem chcemy dać serii kopa. I takie właśnie dostali ode mnie zadanie.

Niestety Bailey nie zaoferował żadnych detali na temat fabuły widowiska bądź kierunku w jakim zamierza podążać. Wczesne raporty sugerują, iż nowa część może skoncentrować się na kobiecej bohaterce. Niektóre źródła wskazują Redd, czyli nowo dodaną piratkę w odjazdowych parkach rozrywki Disneya. Czyżby ona miała być spadkobiercą Jacka Sporrowa?

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia – Peter Mountain; Disney Enterprises

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Im anonim pisze:

Coooo? Serii?
To ja już nie mam po co oglądać piratów z karaibów.

Kamiloszek pisze:

Bez johnnego Deppa to już nie będą piraci z karaibów
Więc nie ma co tego oglądać

majta1234 pisze:

Zgadzam się! Ja oglądałam to tylko dlatego że grał tam Johny Depp <3

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?