Powstanie Predator 5 – za sterami reżyser Cloverfield Lane 10

20th Century Studios ogłosiło powstanie kolejnej części z serii, pod roboczym tytułem Predator 5. Na razie podano jedynie imiona scenarzysty i reżysera, na więcej szczegółów przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Pierwszą część Predatora wydało w 1987 roku studio 20th Century Fox. Po sukcesie tej produkcji stworzono jeszcze filmy Predator 2 w 1990 roku, Predators (2011) oraz Predator (2018), a także dwa crossovery Alien vs Predator i Alien vs Predator 2. Teraz najwyraźniej przyszedł czas na kolejną część z serii, która dotychczas dorobiła się roboczego tytułu Predator 5. 20th Century Studios, które od 2019 roku stanowi filię Walt Disney Studios, zatrudniło na miejsce reżysera Dana Trachtenberg’a, a funkcję scenarzysty przyjął Patrick Aison (Jack Ryan).

Zobacz również: Predator: Hunting Grounds – Dutch w nowym DLC! Oto zwiastun

fot. plakat Predator (2018)

Dan Trachtenberg to amerykański twórca filmów i prowadzący podcasty. Wyreżyserował horror-thriller z 2016 roku Cloverfield Lane 10, który przyniósł mu nominację do nagrody Guild of America Award. Na swoim koncie ma również reżyserię odcinków seriali The Boys i Czarne lustro.


Źródło: Deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?